cz - en   

Imprint

Futurama Business Park je ambiciózním projektem společnosti Erste Group Immorent ČR s.r.o. Areál je tvořen pěti objekty o celkové ploše okolo 41 300 m2 kanceláří třídy A. Vnitřní náměstí Futuramy je po stranách lemováno čtyřmi budovami tvaru podkovy. Každá z těchto budov nabízí cca 8 000 m2 kancelářské plochy. Poslední, pátá budova, s celkovou výměrou cca 9 100 m2 kancelářské plochy, uzavírá areál Futuramy. Futurama je součástí rozvoje městské části Prahy 8–Karlín, která se stala vyhledávanou destinací mezinárodních společností i dynamických českých firem. Cílem Futuramy je poskytnout nájemci exkluzivní pracovní prostředí splňující ty nejvyšší světové standardy a požadavky. 

Erste Group Immorent je obchodní divizí skupiny Erste, která nabízí komplexní služby v oblastech: úvěrové financování nemovitostí, leasing nemovitostí, správa nemovitostních portfolií, stavebně-technické služby a projektový development. Působí ve 12 zemích, spravuje kombinované portfolio ve výši 13 mld. EUR (půjčky / leasing / ostatní) a zaměstnává necelých 900 lidí. Byla založena k 1. 1. 2011 a v České republice funkčně i obchodně propojila úsek realitního obchodování České spořitelny a aktivity společnosti Immorent ČR. Nová divize tak pokryje komplexní škálu finančních a nefinančních služeb pro oblast nemovitostí a infrastrukturní projekty. Služby Erste Group Immorent jsou určeny pro korporátní klienty, v České republice nabízí úvěrové financování projektů v hodnotě vyšší než 6 mil. EUR.  

Futurama News 
© 2017 Proxima IMMORENT s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Foto: Proxima IMMORENT s.r.o. a archiv firem 

Máte přání či připomínky ohledně facility služeb, obraťte se na:
Zdeněk Turek,
projektový manažer

AB Facility a.s., Kodaňská 46, CZ 101 00 Praha 10
Phone: +420 234 066 155, Mobile: +420 724 596 521
E-mail: zdenek.turek@abfacility.com
www: www.abfacility.com

Pošlete newsletter Futurama News dál a rozšiřte tak naši komunitu. Navštivte také web projektu Futurama Business Park www.futuramabp.cz a www.erstegroupimmorent.cz