cz - en   

Karlínské farmářské trhy

Opět s přicházejícím jarem jsou tady farmářské trhy. Na Karlínském náměstí, kousek od Florence a stanice metra Křižíkova v parku kolem kostela, se konají každou sobotu velké Karlínské farmářské trhy s programem pro děti i dospělé.

Na Karlínském náměstí, kousek od Florence a stanice metra Křižíkova v parku kolem kostela, se opět konají farmářské trhy.
Kdy: každou středu od 8 hod. do odpoledních hodin a sobotu od 8 do 14 hodin
Kde: Karlínské náměstí, Praha 8 – Karlín

Nová sezóna tradičních farmářských trhů na Karlínském náměstí začala již v sobotu 1. dubna 2017!
Opět se můžete těšit na své oblíbené farmáře, pěstitele a výrobce z celé ČR.
Další informace lze získat na www.facebook.com/karlinsketrhy, www.foodevent.cz nebo na kontaktním e-mailu info@foodevent.cz.
Kromě nákupu farmářských produktů ve velkém výběru (zelenina, ovoce, uzeniny, mléko, sýry, chléb, pečivo, koláče, med, delikatesy a mnoho dalšího), si můžete pod staletými platany a duby dát jídlo, kávu nebo skleničku vína anebo jen tak posedět, relaxovat a nechat Vaše děti si hrát pod kontrolou zkušených pedagogů. Každý týden nový program, výtvarné a hudební workshopy, cvičení obratnosti, divadélka, cook show, hlídání nejmenších.
Na trhy se dostanete tramvají č. 8 nebo 24, metrem B, C (Křižíkova, Florenc), lze zde zaparkovat auto či motocykl bez modrých zón.

 

 

zpět na hlavní stranu